„Pracownia e-learningowa” Filii UWM w Ełku otworzyła podwoje.

7 października 2022 roku, w dniu inauguracji nowego roku akademickiego, w Filii UWM w Ełku, przecięta została wstęga w „Pracowni e-learningowej”. Symbolicznego aktu dokonali: prorektor ds. kształcenia – dr hab. Paweł Wysocki, prof. UWM, Prezydent Miasta Ełku – Tomasz Andruszkiewicz, kierownik Filii UWM w Ełku – dr mult. Jacek Mrozek oraz dr hab. Piotr Gawliczek, prof. UWM, dr h.c. W gronie uczestników ceremonii byli m.in.: pełnomocnik Rektora UWM ds. rozwoju kierunku studiów pielęgniarstwo dr n. med. Ewa Kupcewicz oraz dziekan Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej – dr hab. Andrzej Soboń, prof. ASzWoj. Sprzęt oraz specjalistyczne oprogramowanie dla pracowni zakupiono z projektu pn. „Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania”, nr POWR.03.05.00-00-Z201/18, współfinansowanego przez Unię Europejską, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Z pracowni e-learningowej będą mogli korzystać nauczyciele akademiccy, studenci, pracownicy i współpracownicy UWM oraz osoby upoważnione przez Dyrektora Filii UWM w Ełku.