Nowe możliwości e-Plecaka już dostępne!

Od dnia 08.01.2023 w zasobach platformy edukacyjnej ILIAS Fili w Ełku Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego są  dostępne automatycznie generowane certyfikaty z indywidualnym kodem QR oraz cyfrowe odznaki.

Certyfikaty zawierające kod QR, można zeskanować za pomocą smartfona lub innego urządzenia, aby uzyskać dostęp do dodatkowych informacji takich jak: ważność certyfikatu oraz datę jego wydania. Certyfikaty te mogą być używane przez studentów jako dowód ukończenia kursu lub szkolenia oraz jako dodatkowe źródło informacji dla pracodawców lub innych instytucji. By otrzymać certyfikat należy ukończyć kurs w języki polskim, który jest dostępny na platformie ILIAS UWM Ełk, każdy z certyfikatów zasili zasób e-Plecaka, który jest również dostępny w serwisie LMS.

Nową możliwością jest także przypięcie Cyfrowej Odznaki, do swojego profilu, co umożliwia studentom stworzenie indywidualnej bazy osiągnięć oraz ukończonych kursów, które mogą stać się przydatnymi w dalszym rozwoju profesjonalnym.