„e-Plecak” już z kursami e-learningowymi NATO po angielsku!

Od 15 stycznia br., w zasobach platformy LMS ILIAS Filii UWM w Ełku są dostępne certyfikowane kursy e-learningowe NATO w języku angielskim: (1) But, will it work online? (2) Yes, it does work online! (3) Introduction to Culture Awareness v.2.0, (4) Introduction to NATO v.8.2, (5) 10 Principles of Cybersecurity. Wdrożenie takiego rozwiązania stało się możliwe dzięki współpracy Filii UWM w Ełku z NATO DEEP eAcademy. Wspomniane kursy są powiązane z dwoma nowymi funkcjonalności „e-Plecaka”. Pierwsza umożliwia automatyczne generowanie dokumentu ukończenia kursu, z indywidualnym kodem QR (przykładowy certyfikat – ilustracja). Drugą stanowią odznaki cyfrowe. Istota rozwiązania została przedstawiona w notatce:

Od czasu wdrożenia nowych funkcjonalności LMS ILIAS, czyli 8 stycznia br., dla studentów Filii UWM w Ełku, kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne oraz administracji, zostały wygenerowane 184 zaświadczenia w języku polskim oraz powiązane z nimi odznaki cyfrowe. Wkrótce programem „e-PlecaK’ zostaną również kompleksowo objęci studenci pozostałych kierunków.